niedziela, 9 lutego 2014

Tired and interesting at the same time Sunday.

I znowu kończy się weekend, jak ja tego nie lubię, noo jak każdy inny ;' (  Brak weny na wszystko przez tą szkołę -.- Ale jeszcze tylko trzeba przeżyć pięć dni i FERIE.!  A dzisiaj o zbliżających się Walentynkach, święcie zakochanych, które jedni kochają, a jedni nienawidzą - pomysł na prezent dla niej i dla niego i romantyczna kolacja.Walentynki  jest to święto zakochanych, które jest obchodzone co roku 14 lutego. Nazwa ta pochodzi od św. Walentego. W tym dniu zakochani obdarowywują się prezentami, piszą do siebie romantyczne listy i wiele innych tego typu rzeczy. Ale jednak najważniejsze nie są jakieś prezenty czy listy, tylko obecność osoby, którą bardzo kochamy.


 Pomysł na romantyczną kolację :
  
    Na tej stronce Romantyczny Wieczór znajdziecie pomysły na przygotowanie romantycznej kolacji jak i  też tego co miało by się dziać po niej.
✖ Pomysł na prezent dla niej i dla niego :

  Jeśli chodzi o prezent dla dziewczyny to odsyłam na tą stronkę YES, znajdziecie tu przepiękną biżuterię a  walentynki jak i również na inne okazje. Na stronce Crazy Shop również można znaleść interesujące rzeczy dla dwojga, polecam ; D